Welcome to our online store!

Alternator-0124655012

Koarte beskriuwing:

124555036, 124655019, 124655014, 9860455350, 4935, Lra03413, Lra03413, LRA3413, 50146651, 50105665317, 2042062899, 204206317, 20846317, 20846317, 20849352, 20418236, 2142


Produkt Detail

Oer ús

OEM Code

Applicable vehicles

Produkt Tags

0124655012 Spanning (V) 24
Amperage (A) 110
Rotaasje CW
Type pulley Fêst
Pulley Grooves 8
Pulley Diameter (mm) 73
B+ Terminal (30) M8
Plug Code 167

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Us bedriuw-Nitel Motors is in poerbêste fabrikant fan gear-reduksje starters en syn komponinten.Wy hawwe ISO / TS 16949-2009 International Quality System strikt trochjûn.Us tefreden produkten omfetsje Delco 38MT en 39 MT-searjes, Bosch-searjes, Mitsubishi-searjes, Prestolite-searjes, Hitachi-searjes, mear dan 10-searjes en 100-modellen fan startmotoren.Us produkten passe foar in protte soarten motoren en frachtweinen, lykas Cummins-motoren, Deutz-motoren, Freightliner Trucks, International Trucks, Caterpiller-motoren, Volvo Trucks, Mack Trucks, Renault Trucks, DAF Trucks, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Trucks, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, Weichai Power-motoren, Sinotruk, DCEC-motoren, CCEC-motoren, Shanghai-dieselmotoren, Dalian-dieselmotoren ensafuorthinne.
    wy binne tige wis op dat as jo wurkje mei ús, Wy kinne sykje mienskiplike ûntwikkeling winst.
    Wy garandearje de kwaliteit.

    Wy garandearje de tsjinst.
    Wy garandearje de nuttige tiid.
    Wy garandearje de levertiid.
    Fertrou ús, Kies ús, Kom nei ús.
    NITEL MOTOREN
    Mobyl |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    E-post: carina-motors@hotmail.com
    Web: www.nitel-motors.com
    BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Meitsje Model Type Jier Info
    RENAULT TRUCKS KERAX 460.32 2006 - 12800 cc, 461 pk
    RENAULT TRUCKS KERAX 500.32 2006 - 12800 cc, 500 pk
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440.19 2009 - 12800 cc, 440 pk
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.18 T 2006 - 12800 cc, 461 pk
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 cc, 340 pk
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 cc, 380 pk
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cc, 340 pk
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cc, 380 pk
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cc, 420 pk
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100 cc, 460 pk
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 cc, 420 pk
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 cc, 460 pk
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800 cc, 500 pk
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800 cc, 500 pk
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800 cc, 380 pk
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800 cc, 420 pk
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800 cc, 460 pk
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800 cc, 500 pk
  • Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús