Welcome to our online store!

Alternator-0120488291

Koarte beskriuwing:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 986034270, 98660041034440, 333440, 98660043827400, 33 3440, 3741, 3744, 4103 , 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 1351309700146, 8114,2972,943 V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 5240151022,715291,541 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902 , 3661502350, A0091549902, A0091549902, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A0101548492802, A02109456589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Produkt Detail

Oer ús

OEM Code

Applicable vehicles

betsjinning

Produkt Tags

0120488291 Amperage (A) 100
Rotaasje CW
Type pulley Net ynrjochte
Type pulley Fêst
Pulley Grooves 2
Plug Code 243

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Us bedriuw-Nitel Motors is in poerbêste fabrikant fan gear-reduksje starters en syn komponinten.Wy hawwe ISO / TS 16949-2009 International Quality System strikt trochjûn.Us tefreden produkten omfetsje Delco 38MT en 39 MT-searjes, Bosch-searjes, Mitsubishi-searjes, Prestolite-searjes, Hitachi-searjes, mear dan 10-searjes en 100-modellen fan startmotoren.Us produkten passe foar in protte soarten motoren en frachtweinen, lykas Cummins-motoren, Deutz-motoren, Freightliner Trucks, International Trucks, Caterpiller-motoren, Volvo Trucks, Mack Trucks, Renault Trucks, DAF Trucks, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Trucks, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, Weichai Power-motoren, Sinotruk, DCEC-motoren, CCEC-motoren, Shanghai-dieselmotoren, Dalian-dieselmotoren ensafuorthinne.
    wy binne tige wis op dat as jo wurkje mei ús, Wy kinne sykje mienskiplike ûntwikkeling winst.
    Wy garandearje de kwaliteit.

    Wy garandearje de tsjinst.
    Wy garandearje de nuttige tiid.
    Wy garandearje de levertiid.
    Fertrou ús, Kies ús, Kom nei ús.
    NITEL MOTOREN
    Mobyl |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    E-post: carina-motors@hotmail.com
    Web: www.nitel-motors.com
    BOSCH 120469001
    BOSCH 120469019
    BOSCH 120469039
    BOSCH 120469101
    BOSCH 120469103
    BOSCH 120469509
    BOSCH 120469686
    BOSCH 120469982
    BOSCH 120488256
    BOSCH 120488277
    BOSCH 120488278
    BOSCH 120488282
    BOSCH 120488291
    BOSCH 120489231
    BOSCH 120489282
    BOSCH 120489316
    BOSCH 986033510
    BOSCH 986034270
    BOSCH 986034400
    BOSCH 986037410
    BOSCH 986037440
    BOSCH 986041030
    BOSCH 986043890
    BOSCH 3351
    BOSCH 3427
    BOSCH 3440
    BOSCH 3741
    BOSCH 3744
    BOSCH 4103
    BOSCH 4389
    BOSCH 6033GB3010
    BOSCH 6033GB3023
    BOSCH 6033GB3047
    BOSCH 6033GB3055
    BOSCH 6033GB3083
    CUMMINS 3255439
    CUMMINS 3283780
    DAF 894300
    DAF 986041090
    DAF 986047870
    DAF 1244492
    DAF 1267235
    DAF 1274480
    DAF 1350515
    DAF 1357591
    DAF 297297
    DAF 393746
    DAF 613097
    DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    FIAT / MARELLI 943357261
    JOHN DEERE F063075
    KHD 1177464
    LETRIKA (ISKRA) 11209422
    LETRIKA (ISKRA) AAN3112
    LEYLAND AELD077
    LIEBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS LRA2504
    LUCAS LRA973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG587
    MAN 51261017214
    MAN 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402
    MERCEDES-BENZ 715424002
    MERCEDES-BENZ 71542402
    MERCEDES-BENZ 71548102
    MERCEDES-BENZ 81543102
    MERCEDES-BENZ 91540602
    MERCEDES-BENZ 91540620
    MERCEDES-BENZ 91540702
    MERCEDES-BENZ 91541502
    MERCEDES-BENZ 91549902
    MERCEDES-BENZ 9154990280
    MERCEDES-BENZ 95407002
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202
    MERCEDES-BENZ 101548902
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549202
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902
    MERCEDES-BENZ 3661502350
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINS 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    VOLVO 20402404
    Meitsje Model Type Jier Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946 cc, 313 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946 cc, 313 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 AK 2003 - 11946 cc, 320 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 K 2003 - 11946 cc, 320 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK 1997 - 2002 11946 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K 1997 - 2002 11946 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A 2002 - 11946 cc, 360 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 AK 2003 - 11946 cc, 360 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 K 2003 - 11946 cc, 360 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK 1997 - 2002 11946 cc, 394 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 K 1997 - 2002 11946 cc, 394 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 K 2003 - 11946 cc, 408 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK 1997 - 2002 11946 cc, 428 pk
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 K 1997 - 2002 11946 cc, 428 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 2635 B 2005 - 11967 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 B 2011 - 6374 cc, 279 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374 cc, 279 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228 C 2002 - 2004 6374 cc, 279 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 2004 - 11967 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 B 2004 - 2005 11967 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 B 2004 - 2005 11967 cc, 401 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 K -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 2004 - 11967 cc, 428 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 B 2004 - 11967 cc, 428 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 B 2005 - 11967 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 K 2009 - 11967 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140 K 2009 - 11967 cc, 401 pk
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143 K 2009 - 11967 cc, 428 pk
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374 cc, 252 pk
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374 cc, 279 pk
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 cc, 231 pk
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 11967 cc, 252 pk
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 cc, 279 pk
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374 cc, 245 pk
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374 cc, 279 pk
    MERCEDES-BENZ ik CITO 130 kW 1999 - 4249 cc, 177 pk
    ERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 5000 2002 - 4801 cc, 218 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 5000 2002 - 6374 cc, 231 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 5000 2012 - 4801 cc, 218 pk
    MERCEDES-BENZ FERGESE 613 D -  
    MERCEDES-BENZ FERGESE 615 D -  
    MERCEDES-BENZ FERGESE 810 DT (670.398) 1996 - 4250 cc, 4 cyl, 102 pk
    MERCEDES-BENZ FERGESE 813 D -  
    MERCEDES-BENZ FERGESE 813 DA -  
    MERCEDES-BENZ FERGESE 814 DT (670.398) 1996 - 4250 cc, 4 cyl, 136 pk
    MERCEDES-BENZ FERGESE 815 D -  
    MERCEDES-BENZ FERGESE 815DA -  
    MERCEDES-BENZ FERGESE 816 DT (670.398) 1996 - 4250 cc, 4 cyl, 152 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675 cc, 125 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 300 2000 - 4249 cc, 150 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 300 2000 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 3000 2002 - 4249 cc, 150 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 3000 2002 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 400 2000 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 400 2000 - 6374 cc, 231 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 4000 2002 - 4249 cc, 150 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 4000 2002 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 4000 2002 - 4801 cc, 218 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 5000 2002 - 4801 cc, 218 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 5000 2002 - 6374 cc, 231 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 5000 2012 - 4801 cc, 218 pk
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928 cc, 435 pk
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928 cc, 476 pk
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967 cc, 354 pk
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cc, 435 pk
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cc, 476 pk
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cc, 435 pk
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cc, 476 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675 cc, 125 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 300 2000 - 4249 cc, 150 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 300 2000 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 3000 2002 - 4249 cc, 150 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 3000 2002 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 400 2000 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Yn 400 2000 - 6374 cc, 231 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 4000 2002 - 4249 cc, 150 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 4000 2002 - 4249 cc, 177 pk
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Op 4000 2002 - 4801 cc, 218 pk
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A 2008 - 7201 cc, 326 pk
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2733 A 2008 - 7201 cc, 326 pk

    Nitel kwaliteit garânsje:

    Al ús produkten jouwe in ienjierrige garânsjetsjinst.As d'r in kwaliteitsprobleem is fan it produkt sels fan 'e oankeapdatum, nei befêstiging troch ús ôfdieling kwaliteitsynspeksje, sille wy fergees nije produkten leverje.

    Nitel Corporate Goal:

    Tefredenheid fan klanten is ús doel, en hoopje fan herte om lange-termyn stabile koöperative relaasjes mei klanten te fêstigjen om de merk tegearre te ûntwikkeljen.Bouwe briljant moarn tegearre! Us bedriuw beskôget "redlike prizen, effisjinte produksje tiid en goede after-sales service" as ús útgongspunt.Wy hoopje mei mear klanten gear te wurkjen foar ûnderlinge ûntwikkeling en foardielen.Wy ferwolkomje potinsjele keapers om kontakt mei ús op te nimmen.
    De measte problemen tusken leveransiers en kliïnten komme troch minne kommunikaasje.Kultureel kinne leveransiers weromhâldend wêze om dingen te freegjen dy't se net begripe.Wy brekke dy barriêres ôf om te soargjen dat jo krije wat jo wolle op it nivo dat jo ferwachtsje, as jo it wolle.Snellere levertiid en it produkt dat jo wolle is ús kritearium.

     

  • Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús